Církevní střední odborná škola Spálené Poříčíwww.CSOS.cz
Přijímací řízení - Informační schůzka pro uchazeče
Cílem této informační schůzky je zjednodušit převzetí rozhodnutí o přijímacím řízení a odevzdání zápisových lístků

Na informační schůzce si mohou uchazeči vyzvednout své rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení, pokud uchazeč nevyužije tuto možnost, musí si rozhodnutí osobně převzít v sekretariátu školy ve Spáleném Poříčí.
Přijatí uchazeči mohou odevzdat zápisový lístek, pokud opět tuto možnost  uchazeč nevyužije, má povinnost  škole sám doručit tento lístek do 10 pracovních dní od vydání rozhodnutí.
Nepřijatí uchazeči si mohou podat odvolání proti výsledku přijímacího řízení nebo se domluvit na dalším postupu.
Uchazeči rovněž obdrží první informace o studiu, především povinné literatuře a sdělí nám, o jaký cizí jazyk mají zájem a zda využijí ubytování na domově mládeže.

Uchazeči a jejich rodiče se mohou dostavit na schůzku dle svých časový možností od 15.00 do 17.00.
Z organizačních důvodů se bude tato informační schůzka konat v aule naší partnerské školy - Církevního gymnázia Plzeň, které se nachází na Mikulášském náměstí č. 15 (od naší budoucí školy dvě stanice tramvaje č.2 nebo přibližně 10 min. chůze).
Těšíme se na viděnou.
Uchazeči budou o této schůzce informování rovněž písemně po uzavření 1. kola přijímacího řízení.
 

Úvod Aktuality Přijímací řízení - Informační schůzka pro uchazeče
 

 
Investice do rozvoje vzdělávání Český svaz ochránců přírody Chráněná krajinná oblast Šumava Ekocentrum Spálené Poříčí Zoologická a botanická zahrada města Plzně Academy of Central European Schools ERSTE Stiftung Interkulturelles Zentrum VČELÍ DOM